PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031883}
7,8 185
ocen
7,8 10 1 185
Mortal Kombat 1
powrót do forum gry Mortal Kombat 1

Nie jest to też reboot jakby ktoś mógł pomyśleć, akcja dzieje się po Mortal kombat 11 który zostaje wygrany przez dwie postacie które zostają bogami i toczą bój między sobą a mianowicie Liu Kang i Shang Tsung. Tworzą nową linię czasową jednak oni sami są nie zmienieni.

Nie wspomnę który która to już linia czasowa bo jest ich w bród i można się pogubić nie po raz pierwszy jest reset czasu robił to już Armageddon.

Jeśli chodzi o granie nie spodziewałbym się tutaj rewolucji względem Mortal Kombat 11 to tak naprawdę będzie prawie ta sama gra tylko będzie inny roster zawodników i aren.

Pewnie maniacy kupią ja jednak poczekam na promocje zwłaszcza że cena na premierę będzie oscylować w granicach 70 euro.

ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Shang Tsung bogiem? Coś Ci się chyba pomyliło ;)

coldshot88

Właśnie nie, jakbyś przeszedł MK11 to byś wiedział że są dwa zakończenia w 1 z nich zostaje on bogiem w drugim jego przeciwnik Liu Kang. I w MK1 się do tego odnosi jest to kontynuacja tych zakończeń.

ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Tak się składa, że przeszedłem MK11 i tylko jedno zakończenie jest kanoniczne, bo w MK1 masz New Ere Liu Kanga a Shang Tsung jest zwykłym popychadłem co widać na tym trailerze ;] https://www.youtube.com/watch?v=wXpX-0sgjgw

coldshot88

To trochę szkoda bo obok Quan Chi to była moja ulubiona postać.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Bo to jest kontynuacja MK 11 a nie żaden reboot :) Linii czasowych faktycznie jest od groma (szczególnie podczas finałowych wydarzeń) i walka idzie tak naprawdę o wszystkie linie czasowe. Nie spoilerując niczego z fabuły mamy choćby Goro i w każdej jego łapie młot Shao Kahna :D Dopero wtedy widać, że możliwości fabularne są tam praktycznie nieograniczone.

Berserk_fw

Czyżby to wpływ warner brothers i infinite words z DC? Nie podśmiechując się to jest to identyczne rozwiązanie które mogli przenieść do Mortal Kombat z DC.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Zapewne trochę tak. Przecież NRS z początku miało robić Injustice 3, ale Mortal bardziej jednak spinał im się finansowo.

Berserk_fw

Za szybko jak na mój gust to wydali oraz gra nie jest lepsza niż Mortal Kombat 11 co dość mocno się rzuca w oczy, można powiedzieć co najwyżej że jest na dość podobnym poziomie. Mnie osobiście historia tej gry aż tak super nie kusi bym się na to rzucił.

Raz że wiem że to będzie po prostu do cholery kolejna reedycja tego co dostaliśmy już wcześniej, dwa mało odważna jest to część, trzy mało mroczna z czego słynął Mortal kombat.

No i te groteskowe fatality, kiedyś jak jeszcze grafika była groteskowa to jakoś mi to grało, ale teraz to bardziej irytuje.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

To Twoje zdanie. Mi akurat historia pasuje (inna sprawa, że nie mogli inaczej). Grunt, że urywam łby w stabilnych 60 fps. Na fatality już dawno nie zwracam uwagi, liczy się gra po sieci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones