PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290799}

Ren i Stimpy tylko dla dorosłych

Ren & Stimpy 'Adult Party Cartoon'
6,2 54
oceny
6,2 10 1 54

Ren i Stimpy tylko dla dorosłych
powrót do forum serialu Ren i Stimpy tylko dla dorosłych

Co wyście zrobili?!

ocenił(a) serial na 2

Kurde, szkoda, tak zepsuć materiał źródłowy i to do tego własny. Absolutnie nic nie mam do obrzydliwości, sadyzmu i seksu w kreskówkach, przecież powstało kilka takich serii (bardzo udanych). Z resztą oryginalne R&S też balansowało momentami na granicy przyzwoitości:p, ale... ta seria nie jest zabawna. Po prostu nie jest dobra. Żarty są wymuszone i słabe. Ja rozumiem czego chcieli fani. Oni chcieli R&S na poziomie intelektualnym i emocjonalnym dorosłego człowieka, chcieli dorosłych żartów, dorosłych tematów i dorosłego odjazdu, a dostali maraton obrzydzania od początku do końca. Totalnie nieprzemyślana seria. Dobra rzecz broni się sama, mimo krytyki. Przykładowo "Przerysowani", serial był krytykowany za to i owo, żarty są często klozetowe, ale ogląda się dobrze, wiele odcinków rozśmiesza do łez. Niby motywy te same: seks (czasem na pograniczu normalności), przemoc, obrzydzanie, satyra, pojazd po mniejszościach, a efekt końcowy zupełnie różny od tego co dostajemy w "adults party..." I szczerze mówiąc, czuję się obrażona tym wytworem, bo uwielbiam oryginalne R&S, także za podteksty i porąbany humor. Było mi przykro oglądać jak świetni bohaterowie zostają tak potraktowani przez swojego własnego twórcę, eh...

użytkownik usunięty
Anthemaar

Oglądałem jeden odcinek i jedyne, co w nim chciałem oglądać, to sceny z prysznicem, gdzie Ren i Stimpy usługują korzystającym z natrysków dziewczynom (albo raczej kobietom)... nie wiedziałem, że to jest serial, myślałem, że to tylko jeden odcinek.... chciałem go ocenić na 5, ale usunąłem ocenę, bo całej kreskówki nie oglądałem, zresztą oryginalnej serii również nie kojarzę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones