PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96092}

Gumisie

The Gummi Bears
7,6 41 646
ocen
7,6 10 1 41646
7,4 10
ocen krytyków
Gumisie
powrót do forum serialu Gumisie

Dobrze pamiętam Gumisie jako wieczorynkę. Intro sprawiało że od razu chodziłem przed telewizor, a potem... odchodziłem. Z pewnych powodów serial mnie nudził. Prawdopodobnie po prostu nie przepadałem za średniowieczną tematyką. Dziś zaś mając 20 lat śledzę kreskówkę w TV, odcinek za odcinkiem i fajnie się to ogląda. Fakt, dziecinny jestem, ale Gumisie są naprawdę całkiem dobre. :)

ocenił(a) serial na 7
PiotrGT

Też jak trafię w tv to czasem obejrzę, choć dzieckiem raczej już dawno nie jestem ale mam jakiś sentyment do gumisiów. Wolę już oglądać takie bajki niż Szpital, Trudne sprawy i inne badziejstwa.

gamertr

No, wiadomo, te seriale co prawda jestem w stanie jakoś przeboleć (może poza Pamiętnikami z Wakacji brrr), ale stoją na niskim poziomie, lektor wszystko Ci tłumaczy jakbyś był niespełna rozumu, bez tego może by było lepiej, ale to nie temat o tym, a o Gumisiach. Obecnie jestem po wszystkich odcinkach. Miło wspominam choćby odcinek w którym Kevin się wybił jako artysta w Dunwyn przez obrazy Gusto. Szkoda że dubbing tak się zmieniał, ale nie ma co się dziwić, część odcinków była nagrywana w innym studio, lata później. I tak że udało im się utrzymać większość obsady. Nie doceniłem tej kreskówki jako dzieciak czego bardzo żałuję.

ocenił(a) serial na 9
PiotrGT

Gumisie skaczą tam i siam. Piję sobie sok z gumi jagód

ocenił(a) serial na 10
PiotrGT

Dla samej pani Iwony Rulewicz jako księżniczki Kali mogłeś zostać i cały odcinek zobaczyć:-)

Brandon568

Gra aktorska w Gumisiach to było i jest coś świetnego, ale jak byłem mały to serio za nimi nie przepadałem. Odcinki mnie nudziły, tematyka nie wydawała się ciekawa i wolałem inne bardziej dynamiczne kreskówki. (choćby z Cartoon Network) Po latach bardzo je jednak polubiłem i obejrzałem wszystkie odcinki, ale to było już trochę lat temu. (wtedy gdy założyłem ten wątek). Dziś nie wracam do Gumisiów za często, ale może kiedyś znów obejrzę bo wciąż lubię tę kreskówkę.

PiotrGT

Gumisie na swoje czasy (połowa lat 80) były bardzo innowacyjna kreskówką. Wtedy o ile wiem większość amerykańskich seriali animowanych była nastawiona na promowanie zabawek i robiona po kosztach. Gumisie miały zaś to była inna liga pod względem jakości animacji i w sumie każdym innym.

ocenił(a) serial na 10
PiotrGT

Gra aktorska?!
Chyba żartujesz...
O dubbing mnie chodziło:-)

Brandon568

Oczywiście mi też chodziło o dubbing. Grę aktorską w dubbingu. Dubbing to też aktorstwo, choć głosowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones