PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 988
ocen
7,9 10 1 37988
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Komiksy

ocenił(a) serial na 10

Czytał ktoś komiksy Futuramy ? Skończyłem już 7 sezon i wciąż mam ochotę na więcej, czy
komiksy trzymają podobny poziom co serial ?

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Trzymają poziom. Gdy je czytam, to w głowie czytam głosami postaci z serialu xD To dopiero nadaje realizmu. "Good news everyone!" :D

Fibius

To oczywiście jest inna forma przekazu, więc wrażenia są odmienne od tego, co masz w serialu, ale wierność charakteru oraz rodzaj dowcipu są identyczne.

ocenił(a) serial na 10
TurboSpychacz

a są powiązane jakoś fabularnie z serialem? oraz ile jest tych komiksów bo ja na razie natrafiłem na cztery?

nieznajomy43

Ogólnie to 69, ale są jeszcze crossovery z Simpsonami, mini-komiksy i jeszcze kilka. Cztery to znalazłem tylko po polsku.
Tu masz listę: http://en.wikipedia.org/wiki/Futurama_Comics

donmaslanoz14

Powiązania fabularne czyli co? To jest ten sam świat, te same osoby, te same korelacje i znajomości. Mogę wskazać ci drogę do 66 komiksów. Zarzuć mail.

ocenił(a) serial na 9
TurboSpychacz

można też prosić? rejnol(at)poczta.pl

ocenił(a) serial na 8
rejnol93

j a też poprosze liwka0
malpa
o2.
pl

ocenił(a) serial na 9
Maciek1357

Też niedawno skończyłem oglądać serial i zabrałem się za komiksy wszystkie 70 po angielsku i naprawdę są świetne także polecam przy okazji może będę tłumaczył i zrobię całą paczkę z polską wersją jak ktoś będzie zainteresowany ;)

goodvibestyla

Ja byłbym zainteresowany. :)

Maciek1357

Polecam numery 35 i 23 i ewentualnie 37. Reszta komiksów jest raczej przeciętna, choć wszystkich nie czytałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones