PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 987
ocen
7,9 10 1 37987
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Oglądałem nieraz i szczerze mówiąc ani razu się nie śmiałem z niczego, chyba jedyny serial na CC którego nie
oglądam. :) To jest w ogóle serial komediowy? Szczerze w to wątpię.

davlfc1892

Pytanie. Oglądałeś z polskim dubbingiem, lektorem, napisami, czy w oryginalnej wersji.

donmaslanoz14

No ja oglądam na CC, nie twierdzę że jest to zły serial ale jakoś mnie w ogóle nie śmieszy.

ocenił(a) serial na 9
davlfc1892

Co jest w tym śmiesznego ? Jedno słowo: "Bender" .
Oglądałeś z dubbingiem więc się nie dziwie, że nie jest dla Ciebie zabawne.

ocenił(a) serial na 8
Kondzioslaw

A mi się polski dubbing podoba :D i się świetnie przy nim bawię, co w moim przypadku jest dość rzadkie bo nie lubię polskich dubbingów :)

ocenił(a) serial na 9
bartex240

Też mi pasuje ten dubbing, jezu to wieczne gadanie jak dziecko - polska wersja jest do dupy blablabla - to nie wina dubbingu, że się komuś nie podoba serial, po co ktoś ma oglądać skoro tego "nie czuje" ? - tak wam zależy żeby wszyscy to kochali. Ja serial lubie, i nie ma co sie oszukiwać - polskie tłumaczenie jest przyzwoite i na pewno nie przez nie serial nie zyskał sympatii
davlfc1892

ocenił(a) serial na 9
Apolllonia

Zobacz kto podkłada głos w oryginale. Mistrzostwo. Żaden , nawet najlepszy dubbing, temu nie dorówna. Chociaż nasz polski ma przyzwoite wykonanie to jednak do oryginału i charakteru postaci trochę brakuje:)
Poza tym - warto się uczyć języków żeby oglądać w oryginalnych wersjach :)

davlfc1892

genialne przedstawiona przyszłość...ciekawie zarysowane postaci...i co najwazniejsze odcinki, które dają do myślenia...jest to inteligentny serial a nie papka do smiechu...a jak juz ogladac to tylko z napisami...inaczej to odpada...chyba ze bez napisów jak ktos zna perfect angielski :)

davlfc1892

oglądaj albo w oryginalnej wersji, a jeśli kiepsko u Ciebie z angielskim to znajdź sobie dobre napisy. Niestety polski dubbing nie robi :/

ocenił(a) serial na 9
davlfc1892

Kreatywność świata, abstrakcyjność historii, fajne postaci. No i nawiązanie do popkultury. A polski dubbing jest znacznie lepszy od oryginalnego w tym oryginalnym Leela brzmi strasznie staro.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

głos Leely Ci się nie podoba? pewnie Bundych też nie oglądałeś z powodu głosu Peg? ;P

ocenił(a) serial na 9
jackowaty

To nie chodzi o samą aktorkę. Chodziło o to, że jej głos nie pasuje do młodej osoby.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Na początku mnie też to troche odrzucało. Ale nie na tyle by zepsuć sobie przyjemność słuchania głosu Bendera i Zoidberga :)
Po jakimś czasie można się przyzwyczaić... wiele młodych dziewczyn ma mocniejsze, grubsze głosy :)

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Poza tym Leela nie jest taka znowu młoda

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

głos Leely w oryginale jest świetny.
ma też fajne cycki.

MistrzSeller

Opowiedz mi o abstrakcjonizmie we współczesnych serialach animowanych.

ocenił(a) serial na 8
davlfc1892

Ja sądze ,że ten serial jest po to ,żeby wgnieść w fotel ,a nie po to ,żeby ciągle rzucać się po ziemi ze śmiechu, ale jest parę śmiesznych momentów.

ocenił(a) serial na 10
davlfc1892

Ten serial jest
-Przezabawny
-Momentami wzruszający
-Strasznie inteligentny

ocenił(a) serial na 9
davlfc1892

jedyny serial na CC którego nie oglądasz?
skoro oglądasz tam każdy serial to raczej nie masz zbyt dobrego gustu - przecież to są w dużej części gówna.

suszyMie

Przecież tam jest kilka seriali które w kółko lecą...

davlfc1892

Dodam że z perspektywy czasu mimo że nie oglądam tego serialu to mogę zrozumieć że nie jest to zły serial.

davlfc1892

SIEMA POTRZEBUJE ODCINKA Welcome to the future, human slave z benderem.

wie ktos moze jaki to odcinekz góry dziękuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones