Burmistrz Kingstown
powrót do forum 2 sezonu

Co za imbecyl pisał dialogi ....w skrócie ....shit Mike shit ,shit,fix it ,Mike shit ,shit ,shit Za mało shit wiecej shit .......To jest PARODIA PIERWSZEGO SEZONU DNO !!!

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Ten sam co w 1 sezonie łosiu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Halo admin strator jakiś koleś wywywa mnie od łosi a moja kontra jest blokowana? O co tu chodzi?Chyba że to wasz pracownik mnie obraża to mozemy sie spotkac w sądzie ! Natychmiast skasujecie komantarz Vialator oraz HRA i to nie jest prośba!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lupus198116

Niestety to nie jest film dla gimbazy. Forma twoich tekstów a w zasadzie jej brak pokazuje ze masz Max 15 lat i jesteś jakimś szczylem. Wiec nie oglądaj tego filmu tylko do nauki cwoku

ocenił(a) serial na 8
lupus198116

Jestem na piątym odcinku i ze średnio, zrobiło się słabo. Boje się co będzie dalej, bo na razie drugi sezon to jakiś żart.

LolekBolek_3

Niestety bedzie coraz gorzej aż do parodii w ostatnim odcinku ,kompletny brak pomysłu na zakonczenie sezonu !!!

ocenił(a) serial na 8
lupus198116

pokaż mi aktualnie lepszy serial od Burmistrza w tematyce gangstersko-policyjnej

user_name

To że jest jedyny nie świadczy o tym że jest dobry ! Po za tym ja wypowiadam się na temat drugiego sezonu . Sezon pierwszy jest wybitny. Drugi to popłuczyny , dialogi w kółko te same shit Mike shit Mike shit Mike....aż nie mogłem uwierzyć ,kolejny odcinek i kolejny i w kółko to samo ,ktoś upośledzony pisał dialogi ! Po za tym fabuła leży i kwiczy ,a raczej chyba wykonanie bo pomysł to jakiś był i dobry reżyser by to obronił a nie brnął w jeżdżącego Mikea samochodem nie robiącego nic udającego Boga a reszta ekipy to debile bo Mike wie wszystko tylko nic nie robi bo nic nie może its itp w kółko pierdulko ,mnie to zmęczyło ,to zwyczajny brak pomysłu ,mogli zrobić intensywne 5 odcinków i byłoby git!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones