Bridgertonowie
powrót do forum 1 sezonu

Anthony.

ocenił(a) serial na 7

Co dalej? Podobało wam się jego poprowadzenie historii? Czy to był strzał w dziesiatke? Większości widzów nie podoba się jego więź ze Sienną. Z drugiej strony aktor mówił,że jej historia jest już skończona. Nie powinna już gmatwać nam w głowach. Aczkolwiek musi być dla tylko jednej sceny w gabinecie. Przyznam,że jego chęć ucieczki od rodziny i ta emocjonalna więź do kochanki była męcząca. Ale z drugiej strony chyba scenarzyści mieli plan. W końcu Kate nie bez powodu go nie lubi. Sam nie ukrywał wobec niej,że miał kochanki. O jego zachowaniu szeptało się na salonach. Skoro do takich niewinnych panien dotarło chociaż trochę z tych opowieści to jak dużo ich było jeszcze? Owszem męźczyznom wolni było wtedy więcej. Ale jeśli ktoś był dyskretny i ograniczał się do tymczasowych wyskoków mógł to ukryć. Natomiast Anthony nie ukrywał,że lubi kobiety zwłaszcza te łatwiej dostępne. Bo wobec panien był honorowy. W końcu miał siostry, nie chciał żadnej krzywdzić. Chyba,że jest to Kate.:) Wobec niej nie miał skrupułów. Co więcej chciał się ożenić z jej siostra, a jednak nie miał hamulców z Kate, której nie powinien dotykać. W książce bał się on wczesnej śmierci. Dlatego nie chciał się angażować. W serialu możliwe,że pójdą linią zatwardziałego postanowienia,że nie będzie się angażował w związek z powodu zszarganej dumy. Teraz myśli,że to miłość jednak z czasem zmieni zdanie. W końcu poczuje,że Sienna była dla niego jak narkotyk. Odskocznia od życia do którego się urodził. A Kate to prawdziwa miłość. I może to chcą pokazać w serialu? Jonathan Bailey nie od razu mnie zawojował. Jak zobaczyłam jego pierwsze zdjęcie uznałam: jest ok, mogło być gorzej. Ale im więcej promocji to zauważyłam,że ma w sobie taką uwodzicielską aurę. Zanim obejrzałam serial naczytałam się informacji jakiego dupka z niego zrobili. Też na początku miałam takie wrażenie, ale po przemyśleniu uważam,że to tylko facet z pozycją. Od młodych lat zajmuje się rodzina. Ma siostry do pilnowania. I wie jacy są mężczyźni bo sam się tak zachowuje. Jedyne w czym nie mogę go wytłumaczyć to wciskanie Daphne Berbrooka.

ocenił(a) serial na 5
ignis_2

Nie czytałam książek, nie wiem, czy będzie kontynuowany wątek Anthonego i Sienny, ale po obejrzeniu serialu uważam, że pomiędzy aktorami grającymi Anthonego i Siennę było więcej chemii, niż pomiędzy pozostałymi razem wziętymi.
Szkoda, że to nie główna para

ocenił(a) serial na 7
merusek

W serialu powiększyli rolę kochanki Anthonego. Wiemy z pierwszej części,że była jego kochanką. Jednak w książce on się w niej nie zakochuje. W tomie drugim, gdy on szuka żony Siena pojawia się tylko w jednej scenie. Gdy chce on odnowić romans z sopranistka bo chce zapomnieć o Kate. Chce się żenić z jej siostra bez miłości, ale to Kate go kręci. Aktorzy zostali dobrze dobrani i rzeczywiście mieli lepsza chemię niż Simon i Daphne. Ale to Kate ma być miłością jego życia. I to bardzo fajna babka jest. Z ikrą. W książce przez przypadek Kate wchodzi do jego gabinetu, a Anthony w tym samym czasie postanawia odnowić romans. Jednak nakrywa Kate pod biurkiem. Oddala Siennę i...tylko Kate mu w głowie.

ocenił(a) serial na 10
ignis_2

Czekam na druga część z niecierpliwością, ciekawe jaką aktorkę obsadza w roli Kate :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones