PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828055}

Scooby-Doo! i klątwa 13. ducha

Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost
6,6 597
ocen
6,6 10 1 597
Scooby Doo i klątwa 13. ducha
powrót do forum filmu Scooby-Doo! i klątwa 13. ducha

Nie ma tu klimatu serialu który był wspaniały, ale spodziewałem się tego i mogli zrobić już ten film bez Freda i Velmy bo oryginalny skład moim zdaniem był lepszy a Fred i Velma byli bardzo irytujący, już nie wspominając o finale na którym trochę się zawiodłem.

Piotrtv

Ale oryginalny skład to chodzi o serial 13 demonów Scooby Doo? Bo oryginalny skład to jest z Fredem i Velmą. Ale na finale też się zawiodłem. Od samego początku wiedziałem kto jest antagonistą. Najlepsza rzecz w tym filmie to Vincent i Szeryf, który moim zdaniem jest jedną z najlepszych postaci w Scooby Doo (Nie będę mówił dlaczego, ponieważ nie wiem czy oglądałeś Wesołego Halloween Scooby doo, gdzie on też występuje :) )

Nisakii

Widziałem Wesołego Halloween Scooby doo i szeryf to po prostu był niesamowity w tym filmie ale i tak wolę pełnego charyzmy Vincenta a oryginalny skład miałem na myśli taki jaki był w serialu a finał to rozczarowanie, poszli w tą samą stronę co praktycznie każdy film Scooby-Doo czyli przebieraniec.

Piotrtv

Też tak uważam mieli SUPER potencjał 13 duchów zrobili fajny klimat i ciekawą zagadkę to plusy niestety całą reszta to 1 wielki zawód. Fredd i Velma byli wk Dafne jako liderka zbytnio się też nie sprawdzała. Vincent niby wielki mistyk nie potrafił NIC wytłumaczenie że nic nie potrafi bo jest upiór było od czapy. Niby chcieli zrobić demona i w 1 momencie tak włąśnie wyglądało wielki walec z czołówki 13ki a na końcu mega rozczarowanie. Flim Flam też przeginał z tymi lipnymi kuframi demonów marki lodówka??? Twórcy mogli z tego zrobić super część i piękny koniec 13ki oczywiście ze złąpanym ostatnim upiorem do kufra w starym stylu a zrobili to samo co w części powrót na wyspę zombie tam też Velma fajniejszy oryginał spartoliła swoim wywodem!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones