PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679950}

Lego Batman. Moc superbohaterów DC

LEGO Batman: The Movie - DC Superheroes Unite
5,9 2 502
oceny
5,9 10 1 2502
Lego Batman. Moc superbohaterów DC
powrót do forum filmu Lego Batman. Moc superbohaterów DC

Fajny film.

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem wersje z polskim dubbingiem. Większość głosów postaci pochodzi z polskiej wersji Ligi Sprawiedliwych. Z filmu miałem niezły polew. Naprawdę idzie się uśmiać z niektórych scen czy tekstów.

ocenił(a) film na 4
jakubek0206

Niezłe kino dla dzieciaków, zwłaszcza dla kogoś kto grał w grę. Animacja o wiele zabawniejsza niż gra, ogółem warto :)

ocenił(a) film na 6
kostekzary

Ogólnie sam film lepiej sobie obejrzeć, niż wydawać ok. 90 zł na grę, która jest tak na prawdę na jeden raz...

ocenił(a) film na 4
Heller1304

Film też jest na jeden raz, z tym, że gierka wciąga na mnóstwo godzin... :)

ocenił(a) film na 6
kostekzary

Film obejrzałem ogólnie 2 razy i nadal mnie śmieszył. :) a co do gry to... gówno w porównaniu z LEGO MARVEL tak na prawdę.

ocenił(a) film na 4
Heller1304

Marvel jeszcze nie testowałem, ale seria LEGO rozwija się z gry na grę. (Bat jako pierwszy z dubb)

ocenił(a) film na 6
kostekzary

Nom tu trzeba przyznać seria idzie w dobrym kierunku. Twórcy pokazali, że potrafią odwalić kawał dobrej roboty i stworzyć na prawdę porządną grę LEGO. Jak dla mnie Nowy York był strzałem w dziesiątkę. Gdyby tylko jeszcze popracowali bardziej nad niektórymi błędami...

ocenił(a) film na 4
Heller1304

Ja tam czekam na jakąś strategię z rozbudowaną możliwością budowania. W końcu klocków pozbyłem się już dawno, a chętnie by się pobudowało. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones