PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373974}

Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Futurama: Bender's Big Score
7,4 6 848
ocen
7,4 10 1 6848
Futurama: Wielka wyprawa Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Film po prostu genialny:D! Humor i klimat serialowy, a przez pierwsze pół filmu ryczałem ze śmiechu:) Potem autorzy skupili się bardziej na fabule, która jak zwykle w Futuramie jest świetna. Po tytule spodziewałem się, że będzie to opowieść wyłącznie o Benderze, a tymczasem jest go dokładnie tyle ile powinno:) Bardzo ciekawie rozwiązany wątek Fry'a i Leel'i. Jedynie szkoda, że wyszło jakoś tak niezbyt epicko i filmowo, w przeciwieństwie do serialu, gdzie prawie każdy odcinek zawierał jakieś wielkie niebezpieczeństwo:D I można by się przyczepić, że film nie jest puszczany w kinach:/... I ewentualnie do soundtracku:P Ogólnie Futurama powróciła do świetności:) Film oceniam na 11/10, a jako fan 9/10:D

quarior

Porsze zacytuj chociaz jeden moment ktory byl na prawde smieszny. Niemal z kazdego dowolnego odcinka futuramy potrafie zacytowac co najmniej trzy, a tutaj nic nie przychodzi mi do glowy...

zmija_4

Popieram przedmówcę, filmik średniośmieszny, liczyłem na coś lepszego, niestety gagi słabiuteńkie, może ze 2 śmieszniejsze na cały film, raczej dla fanów bo inni mogą się nudzić

Miho_5

potwierdzam.. film może nie jest najniższych lotów, ale do świetności serialu mu brakuje.. nie wiem ile mu brakuje, bo wątek podróży w czasie był naprawdę świetny i przysłania mi obiektywny subiektywizm i racjonalne myślenie..

ocenił(a) film na 9
Luki667

Ja go polecam każdemu kto lubi takie poczucie humoru.A Bender to Bender :)
Jak dla mnie bardzo dobry film.Każdy kto ogląda serial niech obejrzy ten film.Wątek w podróży w czasie był genialny.Do tego myślę że nadal jest za mało tego typu produkcji.Chodzi mi o specyficzny humor.Nie taki jak mi.n włatcy móch bo to jest zrobione żałośnie ale taki jak Futurama Soutpark,Simpsonowie gdzie humor opiera się na dziwnych zachowaniach głownych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones