PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373974}

Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Futurama: Bender's Big Score
7,4 6 848
ocen
7,4 10 1 6848
Futurama: Wielka wyprawa Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Arcydzieło, cud, miód

ocenił(a) film na 10

Uważam, że film ten był wręcz genialnym dopełnieniem całego serialu. Fabuła jest przeprowadzona genialnie i tak zamotana, że mózg staje (stąd też może te negatywne oceny). Sądzę również, ze osoby, które nie oglądały serialu i innych kinówek nie mogą oceniać tego filmu pełnometrażowego gdyż: 1) Nie zrozumieją większości gagów zawierających się w świecie wykreowanym w Futuramie 2) Nie znają cech przypisanych bohaterom serialu (co prowadzi również do niezrozumienia gagów) 3) Nie oglądając kolejnej kinówki nie da się zrozumieć zakończenia tej. Osobiście uważam ten film za prawdziwe arcydzieło i najlepsze możliwe rozszerzenie serialu. Moja wypowiedź, jak można łatwo zauważyć, jest odpowiedzią na negatywne posty, gdyż ciężko mi zdzierżyć negatywne opinie na temat najlepszej animacji, jaką kiedykolwiek obejrzałem.

ocenił(a) film na 5
leciu

nic dodać, nic ująć :)

ocenił(a) film na 9
leciu

dobrze to ująłeś

użytkownik usunięty
leciu

Wszyscy gówno wiecie o Futuramie skoro chwalicie ten zakalec.

http://www.filmweb.pl/film/Futurama%3A+Wielka+wyprawa+Bendera-2007-373974/discus sion/%C5%9Acierwo.,1771891

użytkownik usunięty

Serialu nigdy nie oglądałem ale ten pełnometrażowy film chętnie kupię i obejrzę :-)

użytkownik usunięty

Co prawda nie polecam ale możesz go w miarę tanie kupić na allegro :P

ocenił(a) film na 8
leciu

moim zdaniem pełnometrażowy film jest bardzo dobry i trzyma poziom serialu

mrPARADOKS

Te następne filmy co wyszły dają radę w różnym stopniu, ale to ma jakiś dziwny klimat i animacja wydaje się dziwna. Jakby ten film był dla twórców takim procesem wrócenia do tego świata, do którego już jako tako wracają od następnych filmów. Ogólnie obleśne żarty i niszczenie piękna odcinków Jurassic Bark, The Luck of the Fryrish i pilotażowego. Pamiętam, że oceniłem na 1/10, no ale może teraz dałbym mocne 2 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones