PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373974}

Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Futurama: Bender's Big Score
7,4 6 847
ocen
7,4 10 1 6847
Futurama: Wielka wyprawa Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Wielka wyprawa Bendera

... trzeba obejrzeć KONIECZNIE wszystkie sezony Futuramy.
Co chwilkę gdzieś jest nawiązanie do jakiegoś epizodu.

Co do tego filmu, bardzo mi się podobał. Nie był nudny i jak zawsze przy futuramie się uśmiałęm ;)

A na koniec powiem Wam coś!

WSZYSCY JESTEŚCIE ZWOLNIENI ;D

ocenił(a) film na 8
miszko_2

a teraz powinnles sam sie zwolnic po czympobic sie do stanu urazuw wewnetrznych, dzieki ktorym zakonczysz swoj zywot XD.

nie zawiodlem sie, ale watpie aby ktos kto nie widzial serialu go zrozumial, gdyz mial za duzo nawiazan :D

ocenił(a) film na 10
83nd1n6_Un17

Oglądałem na dniach Simpsons The Movie i nie uśmiałem się tak jak przy Futuramie B's BS ;)

ocenił(a) film na 6
miszko_2

ogladalem wszystkie odcinki futuramy po kilka razy i mimo tego bender's score uwazam za sredni !
jak dla mnie wlasnie te ciagle nawiazania i postaci z odcinkow sa jakby upchniete troche na sile.....zdecydowanie przydalo by sie wiecej nowosci

aha i przyjemnosc ogladania filmu burza rowniez tragiczni villains (tych trzech rozowych, nie pamietam jak sie nazywali)....naprawde nie da sie ich inaczej okreslic jak "z dupy wzieci"

:)

ocenił(a) film na 10
nitefiend

Dużo nawiązań, to fakt ;) Mi się akurat to podobało.
Co do tych "wąchaczy" czy jak oni tam sie zwali to chyba mieli tak wyglądać ;)

Ja włąśnie 3ci raz oglądam wszystkie serie z dziewczyną i jak co prawda dużo wiem co się będzie działo, jednak zawsze się śmieję.

ocenił(a) film na 6
miszko_2

wyglad wygladem ale byli poprostu bez charakteru...ni to smieszni, ni to grozni....moze jesli to byl by odcinek 20 minutowy to nawet by mnie nie wkurzyli ale jednak jak na pelnometrazowy film to przydalo by sie cos z wiekszymi jajami


:)

ocenił(a) film na 9
nitefiend

- I'm Cruffie.

- Hold on, Scruffie!

:D Ta scena była najlepsza, Scruffie wymiata;D

ocenił(a) film na 10
s3nior

Fajnsa scena :)
Mi się podobał moment kiedy Ci niuchacze pytali się Bendera po co mu te okulary ;)

ocenił(a) film na 6
s3nior

Mnie osobiscie rozwalil tekst:

'...nice handjob...' ;D


A ogolnie film sredniawy. Dobrze jest obejrzec Futurame po przerwie, ale serial w wersji pelnometrazowej wychodzi kiepawie (jak na przykladzie Simpsonow).
Ale warto bylo ;]

osobobiscie dalem 6/10
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
magus_4

[UWAGA SPOILER]Film spoko pamietajcie ze koles mial problemy z tym serialem jako ze stacja FOX zaczela krecic nosem ( pamietacie firme BOX gdzie B zamienia sie na F ? miazga :)) Podobalo mi sie zakrecenie motywu przenoszenia sie w czasie, A to ze Lars to fray to juz wiedzialem od polowy filmu :) Jak dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 10
Kingsajz

Zapomnialem dodac ze wlasnie dobrze ze autorzy zrobili motywy ktore wystepowaly w innych odcinkach serialu... Jak dla mnie nazwa futurama malo komu sie kojarzy (jesli nie jest fanem) niz simpsonowie i wlasnie te motywy o mikolaju, gangsterach psychozabie spowodowaly niezly ubaw bo wiedzial kto i jak... Przyznam ze kto nie mial stycznosci z futurama ten 3/4 filmu nie czail ale co rezyer mogl zrobic? Kolejnego shreka?

ocenił(a) film na 8
Kingsajz

hehe rzeczywiscie jest film zajebisty ale trzeba znać wczesniejsze serie:D

"Bender:you know whats funny?
Fry: What?
BenderL Your weiner! Ha ha" xDD

nitefiend

O kurde zgadzam sie te trzy stwory to po prostu badziew stulecia.

miszko_2

niema potrzeby ogladania serialu naprawde, dlatego bo ważne wątki histori frya są tu powtórzone

ocenił(a) film na 8
Bonus

Racja. Moja przygoda z futuramą zaczęła się od tego filmu. Niestety na dzień dzisiejszy widziałem już wszystko. Nie pozostało mi nic innego jak czekać na kolejny smakowity kąsek. Kapitalna seria.

ocenił(a) film na 8
miszko_2

"Żeby dokładnie zrozumieć ten film trzeba obejrzeć KONIECZNIE wszystkie sezony Futuramy."

a to ciekawe! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones