PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697933}
6,8 7 920
ocen
6,8 10 1 7920
Dzwoneczek i tajemnica piratów
powrót do forum filmu Dzwoneczek i tajemnica piratów

Brak Profesjonalizmu Disneya

użytkownik usunięty

To kompletny brak profesjonalizmu że Disney najpierw robią rzecz która tak bardzo wpływa na fabułę jak zrobienie siostry głownej bohaterce a potem udają gdyby nigdy nic się nie stało. Rozumiem że wplątanie tego w fabułę łatwym zajęciem może nie być ale takie rzeczy chyba się uzgadnia wcześniej. Disney może to potraktować tak "że dzieci" "że się nie zorientują". ale jak robi się jakiś film to z rozmachem a nie robi się kontynuację na odwal.

ocenił(a) film na 6

Na początku filmu był wątek siostry. Poxniej zapadła w głęboki sen. nie zapomnieli o niej :)

Przecież Barwinka występuje w filmie, a że nie mogła wziąć udziału w przygodzie to logiczne... Według mnie właśnie bardzo profesjonalne było zadbanie o taki szczegół, żeby ktoś został w Przystani i dbał o to, żeby wróżkom zimowym nie zabrakło śniegu.

użytkownik usunięty
Thumbelina

Wiesz po przybliżeniu sytuacji może rzeczywiście się tych biednych ludzi za bardzo
czepiam ;D

Lub po prostu tak jak ja bardzo lubisz Barwinkę i jej mała rola cię zdenerwowała ;]. Na początku mnie też to irytowało, ale po zastanowieniu, tak musiało być :P.

Przyznaj, że filmu nie oglądałeś, a brak Barwinki stwierdziłeś po przejrzeniu galerii :)

użytkownik usunięty
sabciaa

oglądałam film, gdybym nie oglądała nie zaczynałabym tematu

ocenił(a) film na 10

He he.
Brak profesjonalizmu a ocena 10 :)
Pozdrawiam :)

wytwórnia Disneya jest już w łapach żydów więc masz co masz

Mimo wszystko nie przeszkodziło Ci to w wystawieniu tej przeciętnej produkcji 10. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones