PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 67 424
oceny
7,6 10 1 67424
7,5 58
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

Jedno wszakże jest dla mnie nielogiczne. Czemu wolała przeszczepić generałowi mózg kozy, zamiast mózgu umierającego doktora. Czyżby na to nie wpadła?

eltoro10000

Widocznie nie była cyniczna i wyrachowana?

latelamb

Nie no, skąd, wszczepienie komuś mózgu kozy to przejaw wrażliwości i romantyzmu...

eltoro10000

No, częściowo racja, ale to nie cynizm tylko zemsta za okrucieństwo, nie tylko względem niej. Zawsze "mogła zabić" :P Za to przywrócenie do życia wbrew woli w obcym ciele to krzywda dla obu zainteresowanych. Sama się o tym przekonała, a doktora nie chciała ukarać.

latelamb

Jakie tam okrucieństwo. Któż by nie chciał żyć dalej i to w zdrowym młodym ciele...Doktor nie był typem samobójcy,

eltoro10000

Sama na własnej skórze poczuła ten eksperyment, więc podejrzewam, że mogła rozumieć na czym polega to cierpienie. Doktor za to całe życie był ofiarą przedziwnych eksperymentów ojca, chyba już wystarczy, haha

latelamb

krzywda jedynie dla niewinnej kozy, co zrobili z mózgiem męża nie pokazali

MASTERXE

Czy ja wiem? Może koza odkryje, że jest w stanie chodzić na dwóch nogach, chwytać przedmioty i zasmakuje w ludzkim jedzeniu? ;)

latelamb

I zacznie molestować małżonka...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Przyczyną mogło być zamiłowanie kóz do "furious jumping".

reick

Nie znam, ale brzmi ciekawie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones