PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566871}

Batman w cieniu Czerwonego Kaptura

Batman: Under the Red Hood
7,4 10 343
oceny
7,4 10 1 10343
6,5 6
ocen krytyków
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura
powrót do forum filmu Batman w cieniu Czerwonego Kaptura

No właśnie, może głupie pytanie, ale nie czytałem komiksów o red hoodzie itd joker leżał metr od bomby a batman wziął jasona więc jak myślicie przeżył i jeśli ktoś wie to co dalej było z jasonem...

ocenił(a) film na 9
gohan263

Trochę inaczej wygląda historia komiksu niż filmu . Celując z pistoletu do Jokera daje Batmanowi wybór: musi pozwolić mu zabić Jokera, albo go powstrzymać. W ostatniej chwili batarang wbija się w szyję Jasona (powodując zgon Todda), Joker zaś detonuje ładunek. Jakimś cudem Toddowi udało się jednak przeżyć (najprawdopodobniej Jason zmartwychwstał [jak wiele postaci w tymże czasie] z powodu utworzenia nowej Ziemi podczas Kryzysu Nieskończoności. Tak samo powstała z zmarłych Linx).

W rok po Kryzysie Nieskończoności Jason pojawia się w Nowym Jorku, jako mordercza i bezwzględna wersja Nightwinga.

ocenił(a) film na 10
Darthchop

ja też umiem skopiować bios ze strony o batmanie...

ocenił(a) film na 9
gohan263

pytales to odpowiedziałem :).

użytkownik usunięty
Darthchop

To było pytanie podchwytliwe.

Darthchop

Jakim kryzyzie nieskończoności? Ocb?

ocenił(a) film na 10
Szejku

Chodzi o Infinite Crisis, historia uniwersum DC, w skrócie chodziło o to, że na różnych wersjach Ziemi są zawirowania i grupka bohaterów stara się uratować wszechświat DC przed zagładą. Oj Szejku, sporo musisz jeszcze nadrobić widzę :D

ocenił(a) film na 7
gohan263

Podchwytliwe pytanie? Ja odpowiem bo w końcu chodziło nie o to, żeby odpowiedzieć jak było w komiksie tylko w bajce. W końcu Batman nie mógł uratowac ich obu a Joker leżał za blisko bomby... Jedyne sensowne wytłumaczenie to takie, że Joker to kosmita albo robot XDD

ocenił(a) film na 8
Hienka

W rzeczy samej, też byłam w szoku widząc żywego Jokera ?!?!?! A jakoś Jason Todd dziwnym trafem umarł przy wybuchu za pierwszym razem? A jak Joker jest w tej samej sytuacji, to sobie przeżywa? Trochę to naciągane... ale z tego co widzę w komentarzach w komiksie było inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones